0.00 EUR
Reģistrēties

Par mums - SIA “NOOK”

SIA "NOOK”

Latvijas uzņēmums SIA “NOOK” (NOOK) ir specializējies zāģripu ar cietsakausējuma plāksnītēm, tērauda zāģripu un ēvēlnažu ražošanā. Uzņēmums ražo arī nestandarta zāģripas pēc individuāliem klientu pasūtījumiem un rasējumiem, kā arī veic zāģripu ar cietsakausējuma plāksnītēm remontu un asināšanu.

Produkcija tiek realizēta Eiropas valstīs (Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Čehijā, Austrijā, Dānijā, Polijā, Francijā u.c.),  Krievijā, Batkrievijā, Kanādā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Moldāvijā un Latvijā. NOOK ir uz eksportu orientēts uzņēmums un eksports sastāda aptuveni 70% no kopējās realizācijas. NOOK klienti specializējas kokapstrādes un mēbeļu ražošanā, kā arī tie ir iekārtu ražotāji, kuri komplektē savas iekārtas ar NOOK ražotajiem instrumentiem.

Savas darbības laikā NOOK ir iemantojies kaimiņvalstu kokapstrādes uzņēmumu uzticību ar NOOK kokapstrādes instrumentu un pakalpojumu augsto kvalitāti, pasūtījumu izpildes termiņiem un samērīgo cenu. Lai būtu tuvāk saviem klientiem, NOOK ir izveidojis ciešu sadarbību ar partneriem Krievijā (OOO “HOOK”, OOO “HOOK DV”) un Batkrievijā (OOO “HOOK BY”).

Uzņēmums nepārtraukti turpina attīstīties, modernizējot tehnoloģisko procesu un investējot ražošanas jaudās. Zāģripu ražošanai tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes izejmateriāli, kuri tiek iegādāti no vadošajiem ražotājiem, kas ievērojami uzlabo produkcijas kvalitāti un paildzina tās kalpošanas laiku. Uzņēmumā strādā augsti kvalificēts personāls ar 25 gadu pieredzi zāģripu ražošanā, kas ļauj ražot arī nestandarta zāģripas un izpildīt sarežģītus pasūtījumus.

Mūs raksturo:

 • Augsta kvalitāte savienojumā ar mērenām cenām;
 • Produkcijas garantija;
 • Savlaicīga produkcijas piegāde;
 • Augsta ražotspēja un produkcijas ekonomiskā efektivitāte;
 • Izgatavojamās produkcijas plašs klāsts;
 • Individuāla pieeja katram klientam;
 • Uzticamība.

 

 

 

Vairāk par mūsu produkciju

Jūs variet uzzināt mūsu mājas lapā:

Izstādes

 1. Tehnodrev Far East 2016 - Habarovska, Krievija
 2. Woodex 2015 - Maskava, Krievija
 3. Expo 2015 - Maskava, Krievija
 4. Ligna 2015 - Hannovere, Vācija
 5. Lesdrevmash 2014 - Maskava, Krievija
Drošības kods